ارمغان آوای هنر :پیش بینی آینده ؟

پیش بینی آینده ؟

سوالی که ذهن بسیاری از انسانها را در خصوص چگونگی آینده. به خود مشغول کرده  است.چیست؟ سایت شرکت ارمغان آوای هنر(ارمغان تکنو)در نظر دارد. جواب این سوال رابرای شما کمی واضح کند.بر اساس تحقیقات صورت گرفته در شرکت ارمغان آوای هنر(ارمغان تکنو) پیش بینی می شود. كه نیم قرن آینده دوره تحولات  عمیقی باشد.ارمغان آوای هنر پیش بینی آینده را کمی برای شما شفاف می کند.

گام اول در بررسی.

اختراعاتی كه روزگاری محدود به قلمرو داستان علمی تخیلی بودند ، مورد استفاده معمول قرار گرفتند.ارمغان آوای هنر امیدوار است. مطالعه مقاله پیش بینی آینده ممکن است به شما در جهت کسب دانش کمک مفیدی کند.

این یکی از یافته های اصلی یک نظرسنجی ملی جدید  است .  در مورد طیف گسترده ای از پیشرفت های علمی. بالقوه – از پیشرفت های کوتاه مدت مانند رباتیک و مهندسی زیستی ، تا “آینده نگرانه” .

استعمار فضا چگونه انجام می شود؟

یا استعمار فضا. علاوه بر درخواست از آنها برای پیش بینی هایشان. در مورد آینده بلند مدت . پیشرفت علمی ، ما همچنین از آنها خواسته ایم. که احساسات و نگرش های خود را نسبت به برخی تحولات جدید که ممکن است . به ویژگی های مشترک زندگی آمریکایی ها در آینده نسبتاً نزدیک تبدیل شود ، به اشتراک بگذارند.

به طور کلی ، بیشتر آمریکایی ها پیش بینی می کنند. که تحولات فناوری در نیم قرن آینده تأثیر مثبت خالصی بر جامعه داشته باشد. حدود 59٪ خوشبین هستند که تغییرات فناوری و علمی آینده زندگی را در آینده بهتر خواهد کرد . در حالی که 30٪ فکر می کنند. این تغییرات. به آینده ای منجر می شود . در آن مردم از امروز بدتر هستند.

به آینده خوشبین باشیم؟

آنطور که تحقیقات. شرکت ارمغان آوای هنر در زمینه تکنولوژی نشان می دهد. بسیاری از خوش بینی های طولانی مدت .خود را  در مورد اختراعات نیم قرن آینده جفت می کنند.سایت ارمغان تکنو نیز به نتایج را بررسی کرده است.

به طور كامل هشت از ده مورد (81٪) انتظار دارند. كه در 50 سال آینده افراد نیاز به اعضای جدید .بدن آنها را به طور سفارشی در آزمایشگاه پرورش دهند . نیمی از آنها (51٪) انتظار دارند .كه رایانه ها بتوانند هنری تولید كنند. كه غیرقابل تشخیص باشد انسان.سایت ارمغان تکنو .این نتایج را شرح می دهد.شما می توانید با مراجعه به مقاله دیگری از سایت شرکت ارمغان آوای هنر با عنوان .فرصتهای بانکداری.  مجازی که در سایت ارمغان آوای هنر (ارمغان تکنو) آمده است در این زمینه کسب اطلاعات کنید:فرصتهای بانکداری مجازی

از طرف دیگر نتابج برخی تحقیقات. در شرکت ارمغان آوای هنر عموم مردم .محدودیت هایی را می بینند .که علم می تواند. در 50 سال آینده بدست آورد.

فناوری های پیشرفته.

کمتر از نیمی از آمریکایی ها – 39٪ – انتظار دارند که دانشمندان این فناوری را برای حمل و نقل اجسام ایجاد کنند . از هر سه نفر (33٪) انتظار می رود. انسانها سیاره های دیگری غیر از زمین را نیز مستعمره خود کنند.شرکت ارمغان آوای هنر

چالش های پیش رو.

برخی از چالش های زمینی حتی بیشتر. دلهره آور تلقی می شوند. زیرا فقط 19٪ از آمریکایی ها انتظار دارند. انسان ها در آینده قابل پیش. بینی بتوانند .هوا را کنترل کنند.

اما در همان زمان که بسیاری انتظار دارند. دانش در دهه های آینده. پیشرفت بزرگی ایجاد کند .  نگرانی های گسترده ای در مورد برخی از پیشرفت های بحث برانگیز فناوری وجود دارد. که ممکن است در افق زمانی کوتاه تری رخ دهد:


نتایج تحقیق در سایت ارمغان تکنو. شرکت ارمغان آوای هنر(ارمغان تکنو)

DNA.
66٪ فکر می کنند اگر والدین آینده نگر بتوانند DNA فرزندان خود را تغییر دهند. تا فرزندان باهوش تر ، سالم تر یا ورزشکاری کنند ، تغییر در وضعیت بدتر است.اگر درخصوص DNA نیاز به کسب اطلاعات. بیشتری دارید. سایت شرکت ارمغان آوای هنر(ارمغان تکنو) .به شما پیشنهاد می دهد .که مقاله ی دی ان ای چیست را در آدرسی که معرفی می شود مطالعه نمایید:https://b2n.ir/n93734

سالمندان.
65٪ فکر می کنند اگر روبات های واقعی به عنوان مراقبان. اصلی. سالمندان و افرادی که از سلامتی خوبی برخوردار نیستند ، یک وضعیت بدتر باشد.

هواپیما.
63 درصد فکر می کنند اگر به هواپیماهای بدون سرنشین شخصی. و تجاری اجازه پرواز در بیشتر .حریم هوایی ایالات متحده داده شود ، یک تغییر بدتر خواهد بود.

ایمپلنت.

53٪ فکر می کنند اگر اکثر افراد از ایمپلنت .یا وسایل دیگری استفاده کنند. دائماً اطلاعات مربوط .به جهان اطرافشان. را به آنها نشان می دهد . یک تغییر بدتر خواهد بود. زنان به ویژه نسبت به آینده ای که این وسایل در آن  احتیاط می کنند.

ارمغان آوای هنر : آینده انسانها شبیه عملکرد مغز کامپیوترها طراحی می شود
شرکت ارمغان آوای هنر با استفاده از جمع بندی مطالعات به دست آمده .دریافته است که انسانها با استفاده از هوش مصنوعی موجود. در کامپیوترها درآینده می توانند همه چیز را قابل پیش بینی کنند

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *